Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

fordanserki-5Wiele popularnych klubów w dużych miastach poszukuje obecnie dziewczyn, które pracowałoby w roli tancerek. Nie chodzi tutaj jednak o taniec erotyczny, a o zachęcanie bywalców dyskotek do dobrej zabawy. Mowa tutaj o zawodzie fordanserki – osoby, która angażowała by klientów lokalu do dobrej zabawy.

Praca ta jest przyjemna, ponieważ łączy przyjemne z pożytecznym. Dziewczyny, które lubią klubowe życie, głośną muzykę i taniec odnajdą się na tym stanowisku, i nie dość, że czerpać z tego będą zysk, to jeszcze będą się dobrze bawić przy pracy.

Warunkiem jest dyspozycyjność w godzinach wieczornych, miła aparycja, nienaganny wygląd zewnętrzny i wyczucie mody. Dziewczyny na parkiecie muszą być ubrane modnie i atrakcyjnie, w zgodności z obowiązującymi trendami.

Pracując jako tancerka można zarobić nawet dwadzieścia złotych na godzinę. Do tego wiele klubów oferuje otwarty bar i wygodną lożę dla fordanserek. Wiele dziewczyn decyduje się na ten rodzaj pracy, szczególnie w kręgach studenckich. To szybki sposób na łatwy pieniądz.

Ciekawe artykuły:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top