Imprezy urodzinowe

Imprezy urodzinowe
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

Organizacja imprezy urodzinowej

Możemy je lubić lub ich nie znosić. Czekać na nie z utęsknieniem lub przewracać na ich myśl oczami. Być może nie decydujemy się na ich organizację co roku, jednak każdemu zdarza się urządzać imprezy urodzinowe. W związku z tym dobrze zaplanować parę spraw niż iść na zupełny żywioł.

Warto zacząć od sporządzenia listy gości i rozeznania przekroju wiekowego gości. Czy decydujemy się na samych dorosłych? Same dzieci (w przypadku urodzin naszego dziecka)? A może obecni będą zarówno seniorzy, jak i najmłodsze pokolenie? W zależności od grupy wiekowej będziemy przygotowywać inne potrawy, atrakcje czy nawet podkład muzyczny. Dzieciom, na przykład, nie będziemy podawać owoców morza, a raczej smażone nuggetsy z kurczaka z frytkami. Z dorosłymi gośćmi możemy pozwolić sobie na większe szaleństwa w kuchni, jednak powinniśmy uważać, by przy podawaniu samych mięsnych potraw nie okazało się, że połowa naszych gości to wegetarianie.

Nikogo już nie dziwi, że imprezy urodzinowe dla dzieci wiążą się z potrzebą przygotowania jakichś atrakcji, by z nudów nie narozrabiały. Mogą to być po prostu dobrze przemyślane (bezpieczne!) zabawy, ale możemy się też zdecydować na wynajęcie animatora, który zajmuje się tym zawodowo, a dodatkowo ucieszy dzieci swoim przebraniem (np. księżniczki). Dużą popularnością cieszą się wynajmowane zamki dmuchane, w tym przypadku trzeba się jednak liczyć z kosztami.

Dorośli również coraz częściej decydują się na atrakcje zamiast zwykłego spotkania przy jedzeniu i piciu. Czasem są to imprezy przebierane (np. w stylu lat 70.), a czasem organizuje się zabawy typu paintball czy wypad na gokarty.

Ciekawe artykuły:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top