poniedziałek, 10 październik 2022 09:53

Technologia staje się modowym gadżetem?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

– Myślę, że w obecnych czasach technologia tak nadąża za trendami modowymi, że jest to jakby nieodzowna jej część.

W tej chwili nie projektuje się notebooków czy tabletów tylko ze względu na ich funkcjonalność, ale także na to jak wyglądają i jak użytkownik będzie się czuł z tą technologią przy boku – mówi newsrm.tv Marcin Morawski, Marketing Manager z Dell Polska.

W dzisiejszych czasach przy projektowaniu sprzętów użytkowych bardzo dużą wagę przykłada się do designu. Przykładem mogą być samochody – kiedyś tak naprawdę miały za zadanie jedynie dowieźć użytkownika bezpiecznie do celu, natomiast obecnie wybierane są nie tylko ze względu na ich parametry, lecz również ze względu na ich wygląd. Jak tłumaczy Marcin Morawski, tak samo jest z notebookami, nie może to być już szary klocek przypominający cegłę, ale ma to być wyznacznik statusu i dobrego samopoczucia.
Poza samymi technologiami ważne są również akcesoria. Projektanci prześcigają się w pomysłach na stylowe torby na laptopy czy pokrowce na telefony, które uzupełnią modowy look użytkowników.

Więcej w tej kategorii: Nowości AGD w codziennym życiu »
 • Materac kokosowy czyli twardy zawodnik
  Materac kokosowy czyli twardy zawodnik

  Materac kokosowy to model usztywniony poprzez dodatnie sztywnych surowców. W tym przypadku jest to mata zbudowana z włókien kokosowych i poddana lateksowaniu. Włókna kokosowe są pochodzenia naturalnego czyli uzyskuje się je z łupin orzechów kokosowych. Są to sztywne i wytrzymałe włókna. Kokos cechuje się dobrą wentylacją dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w użytkowaniu przez osoby potliwe.

  Written on piątek, 24 marzec 2023 14:02
 • Fotograf na ślub... czyli na co zwrócić uwagę przy wyborze
  Fotograf na ślub... czyli na co zwrócić uwagę przy wyborze

  Planując uroczystość ślubną oraz wesele, przyszli małżonkowie muszą podjąć wiele trudnych decyzji. Często od ich wyborów zależy samopoczucie gości oraz ich samych.

  Written on czwartek, 22 grudzień 2022 07:00
 • Domowe sposoby na maseczkę do włosów
  Domowe sposoby na maseczkę do włosów

  Domowe kosmetyki, które stosowały nasze babcie i prababcie, świetnie sprawdzały się przez wiele lat. Jak wykorzystać naturalne składniki do pielęgnacji włosów? Oto kilka przepisów.

  Written on poniedziałek, 10 październik 2022 10:20
 • Likwidacja ograniczeń architektonicznych
  Likwidacja ograniczeń architektonicznych

  We współczesnym świecie, pomimo mocno rozwiniętego poziomu technologicznego, wciąż krajobraz projektowania miejskiego pod kątem osób niepełnosprawnych nie spełnia oczekiwanych wymagań.

  Written on poniedziałek, 10 październik 2022 10:18
 • Jak zmieniły się konsole do gry?
  Jak zmieniły się konsole do gry?

  Konsole do gier bardzo się zmieniły widać to przede wszystkim po grafice.

  Written on poniedziałek, 10 październik 2022 10:16