środa, 12 czerwiec 2024 14:30

Wrocławska policja szuka sprawców napadu na Ołbinie

Pobicie we Wroclawiu Pobicie we Wroclawiu Zdjęcie redakcyjne

Policja z Wrocławia poszukuje sprawców brutalnego napadu, który miał miejsce 2 grudnia 2023 roku. Trzech nieznanych mężczyzn zaatakowało małżeństwo, wyciągając je siłą z samochodu i bijąc. Mimo intensywnych poszukiwań, sprawcy wciąż pozostają nieznani.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie doszło do napadu na małżeństwo we Wrocławiu?
  • Jakie działania podjęła policja w celu zatrzymania sprawców?
  • Jak można pomóc w identyfikacji podejrzanych mężczyzn?
  • Jakie numery telefonów są dostępne do kontaktu z policją w tej sprawie?
  • Jakie środki anonimowości gwarantuje policja dla informatorów?

Przebieg zdarzenia

Do incydentu doszło na ulicy Jagiellończyka we Wrocławiu. Trzech mężczyzn zaatakowało małżeństwo w ich zaparkowanym samochodzie. Ofiary zostały siłą wyciągnięte z pojazdu i pobite. „Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław - Ołbin wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu” - mówi młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

„Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław - Ołbin wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu” - młodszy aspirant Rafał Jarząb

Publikacja wizerunków

Policja opublikowała zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o dokonanie napadu. Funkcjonariusze apelują do mieszkańców o pomoc w identyfikacji sprawców. W przypadku rozpoznania którejkolwiek z osób na zdjęciach, policja prosi o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław - Ołbin pod numerami telefonów: 47 87 143 06, 47 87 121 21, najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Apel do społeczeństwa

Policja liczy na pomoc obywateli w identyfikacji napastników. Publikacja wizerunków może znacząco przyczynić się do ich szybkiego zatrzymania i postawienia przed wymiarem sprawiedliwości. Każda informacja może być cenna i pomocna w tej sprawie.

źródło: Gazeta Wrocławska