poniedziałek, 03 czerwiec 2024 17:10

Dwie osoby ranne w wypadku na trasie Wrocław - Kłodzko

Wypadek na trasie Wrocław - Kłodzko Wypadek na trasie Wrocław - Kłodzko Zdjęcie redakcyjne

Na trasie z Wrocławia do Kłodzka, w miejscowości Cieszyce, doszło do poważnego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, dwie osoby zostały ranne. Wypadek spowodował poważne utrudnienia w ruchu.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie doszło do wypadku na trasie Wrocław - Kłodzko?
  • Ile osób zostało rannych w wypadku w Cieszycach?
  • Jakie działania podjęły służby ratunkowe na miejscu zdarzenia?
  • Jakie utrudnienia w ruchu spowodował wypadek?
  • Jakie objazdy wprowadzono w związku z wypadkiem?

Zderzenie samochodów w Cieszycach

Do zdarzenia doszło o godzinie 14:33. Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Wrocław - Kłodzko w miejscowości Cieszyce. W wyniku kolizji, dwie osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Policja oraz służby ratunkowe szybko pojawiły się na miejscu, aby zabezpieczyć teren i udzielić pomocy poszkodowanym.

Utrudnienia w ruchu

Droga była zablokowana do godziny 15:00, a Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) zapowiedziała, że utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin. "Wprowadzono objazdy: na DW 384, DW 346, a następnie DK 35" – informuje GDDKiA. Kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności i korzystanie z wyznaczonych tras alternatywnych.

Działania służb

Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia przyczyn wypadku. Służby drogowe pracują nad jak najszybszym przywróceniem normalnego ruchu na trasie. Równocześnie apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Wypadek w Cieszycach na trasie Wrocław - Kłodzko spowodował poważne utrudnienia w ruchu. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się z objazdami i wydłużonym czasem podróży przez kilka godzin.

źródło: wroclaw.pl