poniedziałek, 15 kwiecień 2024 16:19

Alarm w Olsztynie i Wrocławiu. Poszukiwania zaginionego 15-letniego Olafa Nadolnego

Poszukiwania 15-latka z Olsztyna Poszukiwania 15-latka z Olsztyna fot: pixabay

Olaf Nadolny, 15-letni mieszkaniec Olsztyna, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach po ucieczce z Ośrodka Monar we Wrocławiu. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku.

 

Czego się dowiesz

  • Kiedy i skąd zaginął 15-letni Olaf Nadolny?
  • Z kim Olaf uciekł z Ośrodka Monar we Wrocławiu?
  • Jakie cechy szczególne ma Olaf Nadolny?
  • Jakie działania podjęto w celu odnalezienia Olafa Nadolnego?
  • Do kogo należy zwrócić się z informacjami na temat miejsca pobytu Olafa Nadolnego?

Ucieczka z ośrodka

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez personel Ośrodka Monar, Olaf opuścił teren placówki około godziny 21:30 wraz z dziewczyną, którą poznał podczas pobytu. Od momentu ucieczki, młodzieniec nie nawiązał kontaktu z żadnym z członków swojej rodziny ani ze znajomymi. Nie powrócił także do swojego domu w Olsztynie ani do ośrodka we Wrocławiu.

Poszukiwania i cechy szczególne

Olaf jest chłopcem o wzroście 160 cm, bardzo szczupłej budowie ciała, jasnej karnacji i ciemnoblonde, kręcone włosy przed ramiona. Charakterystycznymi cechami są także blizny na przedramionach wynikające z samookaleczeń. W dniu zaginięcia był ubrany w dresy i czarne buty sportowe. Policja i rodzina apelują do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o jego obecnym miejscu pobytu, o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław - Krzyki lub dzwonienie na numer alarmowy 112.

Zaginięcie Olafa Nadolnego wzbudza zaniepokojenie zarówno wśród mieszkańców Olsztyna, jak i we Wrocławiu. Policja oraz rodzina kontynuują intensywne poszukiwania i apelują o pomoc w lokalizacji chłopca. Każda informacja może okazać się decydująca w odnalezieniu zaginionego.

źródło: wroclaw.pl