czwartek, 04 kwiecień 2024 16:04

Karambol na ul. Kosmonautów we Wrocławiu

Karambol we Wrocławiu Karambol we Wrocławiu fot: pixabay

W czwartkowe popołudnie, 4 kwietnia, na ul. Kosmonautów we Wrocławiu doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyło sześć samochodów osobowych. Wypadek spowodował nie tylko utrudnienia w ruchu, ale także doprowadził do obrażeń u jednej z osób.

 

Powaga wypadku

Zderzenie sześciu pojazdów na ul. Kosmonautów wstrząsnęło mieszkańcami i kierowcami tego rejonu Wrocławia. Według wstępnych informacji strażaków, zderzenia miały charakter następujących na siebie kolizji, sugerując, że każdy kolejny samochód uderzał w tył poprzedzającego. Wypadek ten wywołał nie tylko obawy o zdrowie poszkodowanych, ale także skomplikował ruch drogowy w okolicy.

Stan poszkodowanego

W wyniku karambolu jedna osoba odniosła obrażenia, mężczyzna został przewieziony do szpitala z urazem głowy. Na szczęście, jego życiu nic nie zagraża. Podczas interwencji karetki pogotowia pozostawał przytomny, co stanowi dobrą wiadomość dla jego bliskich. Policja, prowadząc śledztwo, wykluczyła obecność alkoholu u poszkodowanego.

Utrudnienia w ruchu

Skutki wypadku odczuwalne są nie tylko przez poszkodowanych, ale także przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Utrudnienia na ul. Kosmonautów mogą potrwać aż do wieczora, zator w kierunku Leśnicy tworzy się już w pobliżu kąpieliska Glinianki, mając około 1,5 kilometra.

:
Funkcjonariusze policji oraz strażacy nadal pracują nad ustaleniem przyczyn i przebiegu karambolu. Akcja usuwania skutków wypadku obejmuje zarówno zbieranie z jezdni elementów karoserii, jak i neutralizację płynów eksploatacyjnych. Mimo utrudnień, służby szybko reagują, aby przywrócić normalny przebieg ruchu drogowego na ul. Kosmonautów we Wrocławiu.