wtorek, 28 maj 2024 16:46

Niepokojące zaginięcie 14-letniej Magdaleny Trzesimiech we Wrocławiu

Zaginięcie 14-letniej Magdaleny Trzesimiech Zaginięcie 14-letniej Magdaleny Trzesimiech fot: pixabay

14-letnia Magdalena Trzesimiech z Wrocławia zaginęła w drodze do szkoły. Nastolatka opuściła dom 22 maja, ale do placówki edukacyjnej już nie dotarła, co wywołało niepokój wśród rodziny i lokalnej społeczności.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy zaginęła Magdalena Trzesimiech z Wrocławia?
  • Jakie cechy fizyczne ma zaginiona Magdalena Trzesimiech?
  • Gdzie należy zgłaszać informacje na temat miejsca pobytu Magdaleny Trzesimiech?
  • Czy od momentu zaginięcia Magdalena Trzesimiech nawiązała kontakt z rodziną?

Szczegóły zaginięcia

Magdalena wyszła z domu w środę rano, jednak nie pojawiła się w szkole, co jest niezwykle niepokojące, biorąc pod uwagę jej dotychczasową punktualność i regularność. Od momentu zaginięcia, dziewczyna nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej telefon komórkowy pozostaje nieaktywny.

Rysopis i apele o pomoc

Magdalena Trzesimiech ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy i niebieskie oczy. Rodzina i policja apelują do wszystkich, którzy mogli zauważyć dziewczynę lub mają jakiekolwiek informacje o jej miejscu pobytu, o natychmiastowy kontakt. Numer do Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna to 47 871 43 80, a serwis "Zaginieni przed laty" udostępnił również możliwość kontaktu poprzez Facebooka.

Sprawa zaginięcia Magdaleny Trzesimiech we Wrocławiu stała się przedmiotem szerokiej mobilizacji zarówno służb, jak i lokalnej społeczności. Każda informacja może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionej nastolatki.

źródło: Gazeta Wrocławska