wtorek, 26 marzec 2024 18:29

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem

Wypadek pod Wrocławiem Wypadek pod Wrocławiem fot: pixabay

 

Wtorek (26 marca) na drodze krajowej nr 35 w Siedlakowicach przyniósł tragiczne wydarzenia. Dwie ciężarówki zderzyły się, pozostawiając w swym śladzie zgubne skutki. Niestety, życie stracił 63-letni kierowca jednego z pojazdów, a droga została zablokowana, generując duże utrudnienia w ruchu.

 

 

Groźny wypadek

W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek, jeden z kierowców, 63-letni mężczyzna, niestety zmarł. Pomimo wysiłków lekarzy, jego życie nie udało się uratować. Służby ratunkowe nadal intensywnie pracują na miejscu tragedii, starając się opanować sytuację i zminimalizować straty.

Utrudnienia na drodze

Po godzinach prac służb drogowych i ratunkowych, utrudnienia na drodze krajowej nr 35 zostały ostatecznie usunięte. Patryk Nowak z dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że korek, który trzymał kierowców w napięciu, został rozwiązany.


Tragiczny wypadek na DK35 pod Wrocławiem przypomina nam o kruchości ludzkiego życia i konieczności ostrożności na drodze. Wspólnie musimy dążyć do poprawy bezpieczeństwa na drogach, aby uniknąć takich dramatycznych wydarzeń w przyszłości.

źródło: gazetawroclawska.pl