środa, 15 listopad 2023 16:50

Dlaczego warto kupić Matebook X Pro w tym miesiącu?

Matebook X Pro Matebook X Pro fot: materiały prasowe

MateBook X Pro ma tak wiele funkcji, które mogą sprawić, że kupisz to urządzenie w tym miesiącu. Dzięki wszystkim ofertom laptopów HUAWEI MateBook X Pro w Czarny Piątek, z pewnością otrzymasz więcej niż warte są Twoje pieniądze. Przeczytaj więcej, aby zobaczyć korzyści, jakie może przynieść MateBook X Pro.

 

Powody, dla których warto kupić Matebook X Pro

Procesor

HUAWEI MateBook X Pro posiada procesor Intel Core 13. generacji, który jest w stanie wykonywać jednoczesne operacje szybko i wydajnie. Ze względu na innowacyjność technologii zastosowanej w procesorze, można spodziewać się minimalnego nagrzewania dzięki modułowi rozpraszania ciepła, który zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się urządzenia. Otrzymujesz również procesor, który nie rozprasza uwagi, nawet gdy laptop wykonuje ciężkie zadania. Podwójne wentylatory żeberkowe urządzenia, a także ustawienie wydajności na 30 W sprawiają, że jest to dobre urządzenie do zakupu w ramach ofert Black Friday.

Wyświetlacz

Podobnie jak najlepsze laptopy HUAWEI dostępne obecnie na rynku, MateBook X Pro ma również wyświetlacz HUAWEI Real Color FulllView Display. To urządzenie ma 14,2-calowy wyświetlacz. Współczynnik proporcji ekranu do obudowy wynosi ponad 90 procent, co maksymalizuje cały współczynnik kształtu. Posiada również standardową wysoką częstotliwość odświeżania 90 Hz, dzięki czemu można uzyskać bardziej wciągający i płynny widok filmów i gier. Ekran działa dobrze z rozdzielczością 3,1K do codziennego korzystania z laptopa, czy to w pracy, czy w czasie wolnym.

Kolejną wyróżniającą cechą HUAWEI MateBook X Pro jest jego zdolność do spójnej prezentacji kolorów. Oznacza to, że obraz wyświetlany na laptopie ma dokładnie taki sam kolor, jak na dowolnym telefonie komórkowym lub tablecie.

Ekran urządzenia jest również wyposażony w powłokę, która sprawia, że odbicie światła na ekranie jest mniejsze o około 60 procent. Niezależnie od tego, czy oglądasz ekran w bezpośrednim świetle słonecznym, czy w pomieszczeniu, nadal możesz mieć dobry widok na wyświetlacz.

Współpraca

Kolejną wspaniałą cechą wszystkich produktów HUAWEI jest ich zdolność do dobrej współpracy. MateBook X Pro umożliwia płynną pracę między laptopem, tabletem lub telefonem komórkowym. Możesz nawet używać innych urządzeń mobilnych jako rozszerzenia monitora laptopa.

Możesz także szybko przesyłać pliki, teksty i obrazy dzięki funkcji SuperHub. Możesz łatwo udostępniać pliki z telefonu lub tabletu HUAWEI za pomocą MateBook X Pro.

Szybkie włączanie

Nie chcesz tracić czasu na czekanie, aż laptop się otworzy i przejdzie do ekranu głównego. Dzięki funkcji szybkiego włączania urządzenia możesz łatwo przejść do ekranu głównego w ciągu kilku sekund. Jak tylko otworzysz laptopa, możesz szybko pracować nad swoimi zadaniami, nie czekając zbyt długo.

Supercharge turbo

Wystarczy 10 minut ładowania, aby korzystać z MateBook X Pro przez dwie godziny. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć wystarczająco dużo energii dla swojego laptopa, gdziekolwiek jesteś. HUAWEI SuperCharge pomoże Ci szybko naładować telefon bez dodatkowych kosztów.

 

Podsumowanie

Zdobycie najlepszego produktu od HUAWEI poprzez oferty laptopów w Czarny Piątek może być jedną z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz w tym sezonie. HUAWEI MateBook X Pro ma wszystkie funkcje, które chciałbyś mieć w swoim laptopie. Metaliczna obudowa jest klasyczna i elegancka. Wyświetlacz Real Color FullView Display sprawia, że ekran jest bardzo przydatny do edycji i oglądania filmów. Poza tym można również znaleźć bardziej ekonomiczne urządzenia, takie jak black friday smartwatch, tablety, smartfony i tak dalej. Zapoznaj się z nimi, a będziesz zaskoczony ich ofertami!